Казахстан - Україна - 4:2 / wmia2017.iihf.com

Збірна України з хокею зазнала четвертої поразки в чотирьох матчах чемпіонату світу в Дивізіоні 1А, який проходить у ці дні в Києві.

У своєму передостанньому поєдинку на турнірі українці поступилися команді Казахстану з рахунком 2:4, повідомляє офіційний сайт змагань.

Вже на 4-й хвилині лідер казахської збірної Доус підправив шайбу у ворота між щитків нашого воротаря Богдана Дяченка і відкрив рахунок. Ще один гол "синьо-жовті" пропустили перед самою перервою - відзначився Сен-П'єр.

Другий період був за українською командою. Протягом двох хвилин господарі зрівняли рахунок: на 35-й хвилині шайбу закинув Німенко, а на 36-й - Бабинець.

Втім, в заключному відрізку удача знову відвернулася від української збірної, яка пропустила дві шайби. Казахстанці виграли з рахунком 4:2.

Казахстан - Україна - 4:2 (2:0; 0:2; 2:0)

Голи: 1:0 - Доус (Семенов, Боченскі, 03:21), 2:0 - Сен-П'єр (Боченскі, Бойд, 19:59), в більшості, 2:1 - Німенко (Побєдоносцев, Лялька, 14:25), 2:2 - Бабинець (Катрич, Варивода, 15:16), 3:2 - Михайліс (Старченко, 01:59), 4:2 - Боченскі (Доус, 17:04), у більшості.

Після п'яти днів турніру лідером залишається збірна Кореї, у якої 9 очок після 3 ігор.

Турнірне становище: 1. Корея - 9 очок (3 гри), 2. Казахстан - 8 (4), 3. Австрія - 6 (3), 4. Польща - 4 (3), 5. Угорщина - 3 (3), 6. Україна - 0 (4).