Українські хокеїсти програли три матча з чотирьох / fhu.com.ua

У Будапешті завершився матч 4-го туру чемпіонату світу з хокею серед молодіжних команд (вік гравців не перевищує 20-ти років), в якому збірна України програла команді Словенії, повідомляє офіційний сайт змагань.

Гра завершилася з рахунком 1:4.

Українці протрималися на рівних із суперником лише півтори хвилини першого періоду. А вже за 1 хвилину 38 секунд після початку матчу перший гол у наші ворота відправив Матевза Бана. В середині періоду Ян Ежовшек подвоїв перевагу словенців, а Вадим Мазур реалізував більшість і скоротив відставання до мінімуму, подарувавши українцям надію - 1:2.

Але, у другому періоді, два голи суперника стали ключовими у визначенні переможця. Ежовшек оформив дубль, а останній гол забив Гаспер Главіч — 1:4.

Таким чином, у нашої команди одна перемога (в овертаймі над Італією) при трьох поразках і 2 очки в турнірній таблиці. Команда бореться зі збірними Великобританії та Італії за право залишитися в третьому за значимістю дивізіоні світового хокею - 1В.

Матч заключного туру Україна - Великобританія відбудеться в суботу, 17 грудня.