Молодіжна збірна України з хокею / xsport.ua

Молодіжна збірна України з хокею здобула другу поспіль перемогу на чемпіонаті світу серед 20-річних в Дивізіоні IB, який проходить у польському місті Тихи. Команда під керівництвом Олега Ігнатьєва в серії післяматчевих кидків здолала команду Італії.

Основний час гри завершився з рахунком 1:1. У першому періоді італійці відкрили рахунок завдяки дальньому кидку Грегоріо Гіоса. Українці відігралися в другому періоді: Ігор Шевченко обікрав суперників в чужій зоні і потужним кидком у верхній кут зробив рахунок 1:1.

Третій період, як і овертайм голів не приніс, хоча в додатковій п'ятихвилинці українці були набагато ближчими до перемоги. В серії булітів італійці не забили, а українці реалізували свої дві спроби – відзначилися Фелікс Морозов та Олександр Пересунько.

Зазначимо, що це друга перемога поспіль для української збірної - днем раніше вона здолала Японію (6:2).

Україна набрала 5 очок після 4-х турів і піднялася на третє місце в турнірній таблиці, повідомляє офіційний сайт змагань.