"Піттсбург Пінгвінз" переграли володаря Кубка Стенлі " в матчі з 13 голами / nhl.com

У ніч на п'ятницю "Піттсбург" у фантастичному матчі обіграв "Вашингтон" у другий день нового сезону в Національній хокейній лізі.

Давні суперники видали приголомшливий спектакль, який закінчився голом Кріса Летанга в овертаймі, повідомляє офіційний сайт НХЛ.

"Вашингтон" тричі вів у рахунку (2:1, 3:2 і 4:3) і двічі програвав (0:1 і 4:6), в третьому періоді забив два голи за 21 секунду, зрівнявши рахунок (6:6), але порушення Євгенія Кузнєцова на Сідні Кросбі в овертаймі стало для чинного володаря Кубка Стенлі фатальним.

"Гарний початок, особливо в світлі того, як сумно завершився минулий сезон", - сказав Летанг.

Від початку до кінця матч відіграли Брейден Холтбі (34 сейва) і Метт Мюррей (30). "Піттсбург" реалізував два шанси при чисельній перевазі з шести, а "Кепіталз" не скористалися жодним з двох вилучень.