Рома - Зоря / фото REUTERS

Луганська "Зоря" зіграла п'ятий поєдинок на груповому раунді Ліги конференцій. Українська команда в гостях поступилася італійській "Ромі".

Гра завершилася з рахунком 4:0 на користь команди Жозе Моурінью.

В кожному з таймів господарі забили по два голи. На 41-й хвилині воротар "Зорі" Дмитро Мацапура відбив пенальті Джордана Верету. Таммі Абрахам поставив крапку в матчі красивим ударом через себе.

"Рома" - "Зоря" - 4:0

Голи: Карлес Перес, 15, Дзаньоло, 33, Абрахам, 46, 75

"Рома": Патрісіу, Кумбула, Смоллінг (Ібанес, 69), Манчіні, Ель-Шаараві (Залевскі, 69), Мхітарян (Міссорі, 79), Верету, Карсдорп, Дзаньоло  (Шомуродов, 69), Абрахам (Майораль, 76), Карлес Перес

"Зоря": Мацапура, Жуніньо (Снурніцин, 70), Імереков, Вернидуб, Фаворов, Кабаєв, Цвек, Булеца, Саядманеш (Овусу, 84), Захеді Шахаб (Гладкий, 46), Громов (Назарина, 46)

Нереалізований пенальті: Верету, 41

Відео огляд матчу

"Рома" - "Зоря": підсумки матчу

• Це була друга зустріч цих команд. З рахунком 3:0 "Рома" виграла в "Зорі" у другому турі Ліги конференцій у Запоріжжі.
  • "Рома" набрала 10 очок після п'яти турів в групі C. У норвезького "Буде-Глімт" - 11. "Зоря" (6 очок) покинула турнір достроково. Софійський ЦСКА має один бал в активі.
  • У завершальному турі "Зоря" 9 грудня прийме "Буде-Глімт".