Вільярреал - Ювентус / фото REUTERS

Італійський "Ювентус" та іспанський "Вільярреал" в першому поєдинку 1/8 фіналу ЛЧ сильнішого не виявили.

Душан Влахович відкрив рахунок на першій хвилині матчу, але "жовта субмарина" відігралася. В другому таймі Дані Парехо відзначився у воротах Войцеха Щенсни.

Гол Влаховича - другий у списку найшвидших у Лізі чемпіонів для дебютантів. На 32-й секунді серб відкрив рахунок. У списку найшвидших голів дебютантів ЛЧ м'яч нападника туринців посідає друге місце - швидше забити вдалося лише українцю Євгену Коноплянці, який відзначився у 2015 році в поєдинку за "Севілью" проти "Боруссії" Менхенгладбах (3:0) через 19 секунд після виходу на заміну.

"Вільярреал" – "Ювентус" – 1:1

Голи: Парехо, 66 - Влахович, 1

"Вільярреал": Рульї, Альбіоль, Пау Торрес, Фойт, Морено (Еступіньян, 79), Педраса (Трігерос, 79), Парехо, Капуе, Ло Чельсо, Чіквуезе (Діа, 90), Груневелд (Піно, 90)

"Ювентус": Щенсни, Де Шільо (Пеллегріні, 87), де Лігт, Данілу, Алекс Сандро (Бонуччі, 46), Маккенні (Закарія, 81), Рабьо, Локателлі (Артур, 71), Влахович, Мората, Куадрадо

Матч-відповідь пройде у Турині 16 березня.

Ліга чемпіонів: результати перших матчів плей-оф