Андрій Ярмоленко / фото REUTERS

В 1/8 фіналу Ліги Європи мірялися силами лондонський "Вест Хем" та іспанська "Севілья".

Перший матч виграли андалусійці з рахунком 1:0, а у другому поєдинку "Вест Хем" зміг взяти реванш і перевести двобій у додаткові тайми. На 87-й хвилині Андрій Ярмоленко вийшов на заміну.

На 112-й хвилині українець забив переможний гол, встигнувши першим на добивання.

Таким чином, англійська команда пробилася до 1/4 фіналу Ліги Європи. Жеребкування цієї стадії пройде 18 березня.

Ліга Європи. 1/8 фіналу. Матч-відповідь

"Вест Хем" - "Севілья" - 2:0 (перший поєдинок - 0:1)

Голи: Соучек, 39, Ярмоленко, 112

Відео голу Ярмоленка

Нагадаємо, що в минулому поєдинку АПЛ Ярмоленко теж відзначився забитим м'ячем у ворота "Астон Вілли".

Ліга Європи 2021/2022: головне

• В 1/4 фіналу потрапили: "Ліон" (Франція), "Айнтрахт", "РБ Лейпциг" (всі - Німеччина), "Барселона" (Іспанія), "Вест Хем" (Англія), "Аталанта" (Італія), "Рейнджерс" (Шотландія), "Брага" (Португалія).

• Фінал пройде в місті Севілья на стадіоні "Рамон Санчес Пісхуан" 18 травня 2022 року.

• Чинним переможцем ЛЄ є іспанський "Вільярреал".

• Найбільш титулований клуб Ліги Європи - "Севілья", яка виграла цей турнір шість разів.