Головний тренер київського "Динамо" Мірча Луческу висловився з приводу можливого завершення професійної кар'єри.

Румунський фахівець зазначив, що займається справою всього свого життя і досі зберігає ентузіазм і любов до футболу.

"У мене ще два роки контракту, я не знаю, що і як буде. Це любов на все життя. Не всі люблять життя так, як повинні це робити. Я не втратив ентузіазм і любов до футболу.

Все залежить від того, що ви маєте на увазі під життям. Я звик до того, що роблю вже 60 років", - наводить слова Луческу prosport.ro.

Нагадаємо, київське "Динамо" зараз знаходиться в Європі, де проводить серію благодійних матчів на підтримку України.

Мірча Луческу: кар'єра в "Динамо"

• Луческу, який очолював "Шахтар" протягом 12 років, влітку 2020 року прийняв київське "Динамо".
  • Під його керівництвом кияни виграли Суперкубок України, вперше за чотири роки змогли подолати кваліфікацію Ліги чемпіонів, посіли третє місце у своїй групі ЛЧ, а в плей-офф Ліги Європи дійшли до 1/8 фіналу. У квітні "Динамо" достроково стало чемпіоном України, а в травні завоювало Кубок України.
  • У "Динамо" Луческу став дев'ятиразовим чемпіоном України. Він - перший тренер, який вигравав чемпіонат і з "Шахтарем", і з "Динамо".
  • У поточному сезоні "Динамо" посіло останнє місце у своїй групі ЛЧ, а також відстає на два очки від першого місця в турнірній таблиці УПЛ після 18 зіграних турів. У матчі за Суперкубок України кияни програли "Шахтарю" з рахунком 0:3.