![Анатолій Тимощук замовчує війну / фото УНІАН Анатолій Тимощук замовчує війну / фото УНІАН](https://images.unian.net/photos/2022_07/1656858930-9287.jpg?r=822358)
Колишні футболісти збірної України Анатолій Тимощук та Олександр Співак зіграють за пітерський "Зеніт" в матчі легенд проти московського "Спартака".
Виставкова зустріч відбудеться в Санкт-Петербурзі. Про це повідомляє Російський футбольний союз.
43-річний Тимощук продовжує мовчати про війну та працює на країну-агресора. Раніше УАФ анулювала тренерський диплом Тимощука, викреслила його з реєстру гравців збірної України, а також позбавила всіх регалій (Анатолій був рекордсменом за кількістю зіграних матчів у футболці збірної України). До того ж Луцька міськрада позбавила Тимощука звання почесного громадянина міста.
Співак після 24 лютого публічно не висловлював свою позицію щодо війни. В чемпіонаті України він виступав за "Чорноморець", "Шахтар", "Зірку" та "Металург" Запоріжжя. В його активі три поєдинки за збірну України у 2001-2002 роках.
Раніше литовський футболіст назвав Тимощука лайном.