![Артем Бєсєдін / фото ФК Динамо Київ Артем Бєсєдін / фото ФК Динамо Київ](https://images.unian.net/photos/2021_11/1635789517-2834.jpeg?0.9331301641673859)
Форвард "Динамо" та збірної України Артем Бєсєдін розповів, як він ставиться до проведення гей-парадів та до представників нетрадиційної сексуальної орієнтації.
25-річного нападника цитує YouTube-канал "ОТДУШИВДУШУ".
"Це ненормально. Людей з нетрадиційною орієнтацією не повинно бути. Є хлопчики, є дівчатка - все. Я відновлювався в Іспанії. Реально, люди "гонять". У нас все по-божому в цьому плані, а там їх купа. Ці клуби, прапори, ходять там за ручку... Реально, я не можу на це дивитися. По-перше, у мене є син. Я не хочу, щоб він зростав і дивився на п***##cів. Якщо хлопчики йдуть і тримаються за ручку, то хіба вони не "гонять"?" - сказав Бєсєдін.
Артем на цю мить відновлюється після травми, отриманої на Євро-2020.
Нагадаємо, що нещодавно екс-гравець "Шахтаря" Богдан Бутко образив гомосексуалістів.