Андрій Шевченко / фото REUTERS

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко на прес-конференції після матчу з Австрією зазначив, що збірна України показала слабкий рівень футболу.

Шевченко цитує офіційний сайт УАФ.

"У другому таймі були спроби щось змінити, ми намагалися боротися. Але це не той рівень футболу, який ми хочемо демонструвати. Розчарування є, із таким рівнем, як у першому таймі, нам у плей-офф не було б чого робити", - сказав тренер.

Він підкреслив, що в матчі проти Австрії Україна зіграла погано:

"Два поєдинки ми провели на хорошому рівні. Сьогодні - так, зіграли поганий матч".

"Що робити, щоб у гравців залишався мотивація? Будемо готуватися. Згідно з регламентом, ми зобов'язані залишатися тут і тренуватися".

Раніше Шевченко також назвав причини поразки від Австрії.

Євро-2020: група С

• Збірна України програла Австрії з рахунком 0:1.
  • У паралельному матчі 3-го туру Нідерланди обіграли Північну Македонію (3:0).
  • Збірна України за підсумками групового етапу набрала 3 очки і посіла третє місце в групі. Тепер для виходу в плей-офф "жовто-синім" залишається сподіватися на те, що вони потраплять в четвірку команд з найкращими показниками серед тих, хто займе треті місця.
  • У Австрії - 6 очок і друга позиція. Австрійці вийшли в плей-офф, де зіграють з Італією.
  • Нідерланди фінішували на груповому етапі з максимальним результатом (9 очок), а Північна Македонія - без набраних очок.

Україна - Австрія: цифри і факти

• Збірна України не змогла зберегти свої ворота сухими в дев'ятому поспіль матчі на чемпіонатах Європи.
  • Вперше на Євро-2020 Україна пішла з поля без забитого гола.
  • Крістоф Баумгартнер став наймолодшим автором голу на Євро-2020 (21 рік і 324 дні).
  • 3 набраних очки залишилися максимальним результатом для збірної України на групових стадіях чемпіонатів Європи.