Футбольний клуб Шахтар став партнером президентського проекту UNITED24 і запустив міжнародний проект Pitch In For Ukraine зі збору коштів для допомоги Україні.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби футбольного клубу. 

"Від першого дня повномасштабної війни "Шахтар" спрямував свої сили й ресурси на те, щоб допомогти Україні в її боротьбі та підтримати українців, які постраждали внаслідок бойових дій. Ми використовуємо будь-яку можливість, щоб зібрати гроші для людей, які цього потребують. Pitch In For Ukraine – це амбітний гуманітарний проект, з яким ми сподіваємось акумулювати іще більші ресурси для допомоги Україні, українським дітям й усім постраждалим від воєнної агресії Росії", - цитує прес-служба слова генерального директора клубу Сергія Палкіна.

Відео дня

Уболівальники, які беруть участь у проекті Pitch In For Ukraine, отримають винагороду у вигляді PoP (Pixel of Pitch, або "піксель поля") – частки поля "Донбас Арени", домашнього стадіону ФК "Шахтар" в окупованому українському Донецьку у форматі цифрового зображення.

Поле "Донбас Арени" надає можливість футбольним уболівальникам отримати 154 000 PoP на основі шести рівнів добровільних внесків на вибір починаючи із суми в 15 фунтів стерлінгів. На кожному PoP буде ім’я людини, яка зробила добровільний внесок, та унікальний номер разом з ексклюзивним контентом для вболівальників на футбольний сезон-2022/23.

Усі гроші, зібрані за допомогою програми Pitch In For Ukraine, буде спрямовано на надання гуманітарної допомоги та на підтримку українських сімей, які вимушено переміщені й постраждали від війни, що триває. Кошти використовуватимуться безпосередньо для потреб фонду президента України Володимира Зеленського UNITED24, а також фондів Shakhtar Social, Saving Lives та KSE.