![Сергій Болбат / фото facebook.desnafc Сергій Болбат / фото facebook.desnafc](https://images.unian.net/photos/2021_08/1629533031-8042.jpg?0.7546004303777389)
Півзахисник "Шахтаря" Сергій Болбат проведе наступний сезон у чернігівській "Десні".
Про це повідомляє офіційний Facebook "Десни".
"Десна" орендувала 28-річного універсального хавбека на один сезон. Болбат виступатиме за чернігівську команду під номером 7. Сергій зможе дебютувати за "Десну" в матчі УПЛ проти "Динамо" вже 22 серпня.
Болбат раніше також захищав кольори "Металіста", донецького "Металурга", бельгійського "Локерену" й "Маріуполя". Зазначимо, що Сергій може закрити позицію не лише вінгера, а й правого захисника.
Болбат 5 разів з'являвся на полі у футболці національної збірної України. В минулому сезоні Сергій зіграв 8 поєдинків за "Шахтар" і відзначився однією гольовою передачею.
Нагадаємо, що "Десна" неочікувано лідирує у турнірній таблиці чемпіонату України після чотирьох турів. Чернігівці йдуть поки що взагалі без втрат очок.
![Один з лідерів УПЛ Десна орендувала в Шахтаря футболіста збірної України Один з лідерів УПЛ Десна орендувала в Шахтаря футболіста збірної України](https://images.unian.net/photos/2021_08/1629533881-9475.png?0.06892260870690126)