Артем Довбик в пориві емоцій скинув футболку / фото REUTERS

Взяття воріт від Артема Довбика на 121-й хвилині (120:37) увійшло до історії. Цей гол став найбільш пізнім переможним забитим м'ячем в історії чемпіонатів Європи.

Попереднім власником рекорду був знаменитий француз Мішель Платіні, котрий під час Євро-1984 зміг відзначитися у воротах Португалії на 119-й хвилині (118:53).

На додаток, гол Довбика став другим найбільш пізнім забитим голом на чемпіонатах Європи взагалі. Першість продовжує утримувати представник Туреччини Семіх Сентюрк, який забив на 122-й хвилині у чвертьфіналі Євро-2008 у ворота Хорватії (121:01).

Нагадаємо, що сам Довбик скромно прокоментував свій успіх.

Швеція - Україна: підсумки матчу

• Україна вирвала перемогу у Швеції в овертаймі з рахунком 2:1: відео голів матчу.
  • Найкращим гравцем матчу за версією WhoScored визнаний Олександр Зінченко (оцінка 9,0)
  • У чвертьфіналі Україна зіграє проти збірної Англії, яка пройшла Німеччину.
  • Збірна України вперше в історії грала в плей-офф чемпіонату Європи і вперше вийшла в 1/4 фіналу.
  • Артем Довбик забив дебютний гол за збірну України.
  • Україна пропустила у всіх десяти матчах на чемпіонатах Європи.
  • Андрій Ярмоленко взяв участь у п'яти голах збірної України (2 голи і 3 асисти) на Євро-2020.