Динамо грає з Баварією в Києві / фото REUTERS

23 листопада київське "Динамо" грало поєдинок групового етапу Ліги чемпіонів проти "Баварії". Команди зустрічались на "Олімпійському" в Києві.

УНІАН веде онлайн-трансляцію матчу "Динамо" - "Баварія".

Рахунок у матчі був відкритий на 14-й хвилині - "Баварія" вийшла вперед. Роберт Левандовскі вколотив м'яч у сітку шикарним ударом через себе. Подвоїв перевагу гостей потужним ударом Кінгслі Коман на 42-й хвилині зустрічі. Денис Грамаш відзначився голом на 70-й хвилині.

У підсумку поєдинок завершився перемогою "Баварії" з рахунком 2:1.

Відео голів:

"Динамо" - "Баварія": що потрібно знати

• Це була 12-а зустріч команд один з одним. "Динамо" виграло чотири рази при семи поразках.
  • Турнірне становище в групі Е після матчу 5-го туру: "Баварія" (15 очок), "Барселона" (6 очок), "Бенфіка" (4 очки), "Динамо" (1 очко).
  • У матчі першого кола групового етапу Ліги чемпіонів у Мюнхені "Баварія" завдала розгромної поразки "Динамо" (5:0).