Роман Яремчук (праворуч) забив колишній команді / фото REUTERS

8 грудня в Лісабоні відбувся матч 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів між "Динамо" і "Бенфікою".

УНІАН провів онлайн-трансляцію матчу "Бенфіка" - "Динамо".

"Бенфіка" відкрила рахунок на 16-й хвилині матчу. Голом відзначився нападник збірної України Роман Яремчук. На 22-й хвилині Жілберту подвоїв перевагу португальського клубу.

Відео голу Яремчука

Відео голу Жілберту

Бенфіка - Динамо: підсумки матчу

• "Динамо" не змогло здобути першу перемогу на груповому етапі Ліги чемпіонів 2021-2022. Кияни програли всі матчі, окрім домашньої гри з "Бенфікою" в 1-му турі (0:0).
  • Роман Яремчук забив свій перший гол у кар'єрі на груповому етапі Ліги чемпіонів.

• "Динамо" в цій ЛЧ лише один раз змогло забити гол - це зробив Денис Гармаш у ворота "Баварії".
  • "Бенфіка" вийшла у плей-оф ЛЧ, а "Барселона" програла "Баварії" в паралельному поєдинку (3:0) і опустилася до Ліги Європи.
  • Остаточне положення команд в групі Е: "Баварія" - 18 очок, "Бенфіка" - 8, "Барселона" - 7, "Динамо" - 1.