Керівництво НТУУ КПІ підтвердило журналістам, що віце-президент ФФУ Костюченко не навчався в закладі й не отримував диплом

18:54, 21 вересня 2017
Футбол
213 0

Надано ще один доказ того, що у футбольного чиновника фальшивий документ.

Вадим Костюченко / sport.ua

Віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко ніколи не навчався в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" й не отримував диплом, повідомила ТСН керуюча справами НТУУ КПІ Яна Цимбаленко.

"Костюченко Вадим Костянтинович за списками студентів, які закінчили навчання в 1997 році не значиться, Проведеною перевіркою за книгою "видачі дипломів" за 1997 рік диплом університетом - не видавався" - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, на минулому тижні сплахнув скандал щодо отримання віце-президентом ФФУ фальшивого диплому, на якому побудована його кар`єра. Згідно з даними, якими володіють журналісти, у 2014 році проти Костюченка прокуратура відкрила справу у зв'язку з нібито фальшивим дипломом Київського політехнічного інституту. За документами, які надали в КПІ, Вадим Костюченко не отримував диплом цього вузу.

Інші матеріали доводять, що Костюченко використовував цей диплом для отримання ступеня магістра у ще двох вузах – Київському національному університеті (Інститут міжнародних відносин) та Національній академії державного управління при президентові України. Завдяки цьому Костюченко отримав III ранг державного службовця.

Потім, за часів Віктора Януковича, він став чиновником і працював у трьох державних структурах.

Крім того, раніше Костюченко двічі працював у «Динамо» – заступником керівника служби корпоративних програм та зв'язків з громадськістю (1999-2003 роки) і віце-президентом (2005-2010 роки). Костюченко запам'ятався в київському клубі протистоянням з уболівальниками ультрас.

В 2014 році Костюченко фігурував у ЗМІ як один з організаторів тітушек під час Майдану. Тим не менше, відразу після "Революції Гідності" він зумів вчасно прийняти правильну сторону. Його призначили на посаду керівника Приймальні громадян до Адміністрації Президента України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter