Годдос забив вирішальний гол у матчі

У Львові завершився матч 1-го туру групового етапу Ліги Європи, в якому луганська "Зоря" приймала шведський "Естерсунд" і поступилася, повідомляє офіційний сайт змагань.

Матч завершився з рахунком 0:2.

Після безгольового першого тайму доля матчу була вирішена в самому початку другої половини гри. Гол забив Саман Годдос. Сема протягнув м'яч по центру і віддав передачу в штрафний майданчик, звідки Годдос невідпорно пробив у дальній кут. Прикрий гол в контратаці пропускають господарі поля.

У час, що залишився луганчанам так і не вдалося відігратися. Більш того, в доданий арбітром час, на 90+4 хвилині Геро забив другий гол, отримавши м'яч після розіграшу ауту, увірвавшись в штрафну і буквально розстрілявши ворота луганчан.

Таким чином, "Зоря" програв перший матч в групі, де окрім "Естерсунда", суперниками луганчан також є німецька "Герта" (Берлін) та іспанський "Атлетик" з Більбао. Їх очний матч завершився внічию - 0:0.