Іско забив другий гол

У Скоп'є (Македонія) завершився матч за Суперкубок Європи-2017, в якому переможець Ліги чемпіонів мадридський "Реал" обіграв переможця Ліги Європи "Манчестер Юнайтед", повідомляє офіційний сайт змагань.

Матч завершився з рахунком 2:1.

Гра проходила за явної територіальної та ігрової переваги іспанського клубу, який лише зрідка дозволяв суперникові перехопити ініціативу на короткий термін.

Рахунок на 24-ій хвилині відкрив Каземіро. Гравець відгукнувся на передачу Карвахаля з глибини поля, уникнув офсайду і пробив у дотик - точно в дальній кут - 1:0.

А на самому початку другого тайму, на 52-й хвилині Іско подвоїв рахунок. На лівому краю гравець "Реала" зіграв у стінку з Бейлом, вибіг один на один і пробив у дальній кут - 2:0.

МЮ зумів відіграти один гол, коли на 62-й хвилині Лукаку все ж домігся свого. У комбінації з участю новачків команди Навас невдало відбив перед собою сильний удар Матіча, а Лукаку опинився в потрібний час у потрібному місці - 2:1. Але більшого зробити "манкуніанцям" так і не вдалося.

"Реал" в четвертий раз в історії виграв Суперкубок УЄФА.