П'ятниця,
23 червня 2017
Наші спільноти

Президент УЄФА зможе перебувати при владі не більше 12 років

Виконком УЄФА схвалив ряд адміністративних реформ, запропонованих президентом європейського футбольного союзу Александером Чеферіном.

УЄФА істотно збільшує призові для учасників Ліги чемпіонів і Ліги Європи / uefa.com
Президент УЄФА буде обмежений у своїх діях за строками / uefa.com

Сьогодні в Ньоні Виконавчий комітет УЄФА одноголосно схвалив ряд адміністративних реформ, які запропонував президент європейського футбольного союзу Александер Чеферін, повідомляє офіційний сайт Союзу.

Зокрема, буде обмежено максимальний термін повноважень президента УЄФА і членів виконкому УЄФА трьома термінами по чотири роки - 12 років в цілому.

Крім того, кандидати на вибори/перевибори у Виконавчий комітет УЄФА повинні займати активний пост у своїх національних асоціаціях (президент, віце-президент, генеральний секретар або виконавчий директор).

Також будуть виділені два повноцінних місця у виконкомі УЄФА представникам Асоціації європейських клубів (АЄК). Буде посилено Комітет УЄФА з управління та дотримання вимог двома незалежними членами додатково до трьох діючих.

Президент УЄФА Олександр Чеферін зазначив: "Я дуже радий, що виконавчий комітет одноголосно підтримав реформи, які я вважаю необхідними для зміцнення УЄФА і які складали основу мого президентського маніфесту. Переконаний, що національні асоціації теж погодяться з цими пропозиціями, спрямованими на сумлінне управління, щоб зробити УЄФА сильніше і прозоріше - на благо європейського футболу".

Наступне засідання виконкому УЄФА відбудеться 4 квітня в Гельсінкі.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку