Уэйн Руни после матча со Словенией / Reuters

Сьогодні відбулася остання частина матчів 3-го туру відбіркового турніру до чемпіонату світу з футболу 2018 року в зоні УЄФА. Команди грали в групах С, E і F.

У групі С збірна Німеччина вдруге за рік після матчу Євро-2016 перемогла збірну Північної Ірландії. Цього разу німці гарантували собі успіх ще в першій частині матчу, коли голами відзначилися Юліан Дракслер і Самі Хедіра.

В іншій грі групи збірна Сан-Марино могла сенсаційно відібрати очки у Норвегії і взяти свою другу нічию у відбіркових турнірах, починаючи з 2002 року. Ще за 15 хвилин до кінця зустрічі рахунок у матчі був 1:1, але після цього Норвегія забила у ворота гостей три м'ячі. Зазначимо, що гол Маттіа Стефанеллі став для Сан-Марино першим виїздним за 15 років.

У групі Е лідери групи Чорногорія та Польща виграли у своїх суперників з мінімальною різницею у рахунку. При цьому, перемогу Польщі над Вірменією лише на останній хвилині зустрічі приніс Роберт Левандовскі.

У групі F збірна Англії не змогла на виїзді забити гол у ворота Словенії, але все одно з сімома очками залишилася лідером секстету.

Група С:

Чехія - Азербайджан - 0:0 (0:0)

Німеччина - Північна Ірландія - 2:0 (2:0)

Голи: Дракслер (13), Хедіра (17).

Норвегія - Сан-Марино - 4:1 (1:0)

Голи: Сімончіні (12, у свої ворота), Діоманде (77), Сауельсен (82), Кінг (83) - Стефанеллі (54).