Франция победила Нидерланды / Reuters

Сьогодні пройшла перша частина матчів 3-го туру відбіркового турніру до чемпіонату світу з футболу 2018 року в зоні УЄФА. Команди грали в групах А, В і Н.

У центральному матчі дня збірна Франції завдяки голу Поля Погба у першому таймі перемогла Нідерланди з рахунком 1:0. Цей успіх дозволив команді Дідьє Дешама очолити турнірну таблицю групи А.

В інших матчах дня відзначимо хет-трики португальця Андре Сілви та бельгійця Крістіан Бентеке, а також невдачу збірної Білорусі в домашньому матчі з Люксембургом. Команда Олександра Хацкевича грала весь другий тайм у більшості, але не змогла вирвати перемогу над скромним суперником.