Фото skysports.com

Курйозний автогол у виконанні гравців шотландського "Абердіна" на третій доданій хвилині другого тайму залишив команду без Ліги Європи.

Авторство переможного для словенців м'яча офіційно належить захисникові "Абердіна" Грему Шинні, однако судячи з відео - воротар команди Джо Льюїс також неабияк посприяв цьому сумнівному досягненню.

Таким чином, матч закінчився з рахунком 1:0 на користь словенської команди (за сумою двох матчів 2:1). Тож словенський "Марибор" пройшов у наступний раунд кваліфікації ЛЄ, а для "Абердіну" цей єврокубковий сезон вже скінчився, не встигнувши повноцінно початися.

Як повідомляв УНІАН, тим часом "Шахтар" вже отримав свого соперника у плей-офф Ліги Європи - ним стане турецький "Істанбул Башакшехір".