Ворскла програла в Полтаві португальському Спортингу, пропустивши два голи протягом 3-х хвилин / Reuters

У Полтаві на стадіоні "Ворскла" ім. Олексія Бутовського завершився матч 2-го туру групового етапу Ліги Європи УЄФА, в якому "Ворскла" приймала португальський "Спортинг" з Лісабона.

Матч завершився з рахунком 1:2, повідомляє офіційний сайт змагання.

Матч вийшов дуже нервовим і непередбачуваним. На, полтавчани зуміли отримати необхідну перевагу ще на початку гри.

На 10-й хвилині атака Ворскли призвела до прострілу справа, в результаті чого захисник невдало вибив м'яч, Кулач прорахував, куди відскочить м'яч від ноги захисника і обвідним ударом в дотик відправив футбольний м'яч у дальній кут воріт,  1:0.

Надалі гра йшла на зустрічних курсах, "Ворскла" не тільки вміло оборонялася але і гостро контратакувала  проте, зрештою, все-таки не зуміла зберегти перевагу.

На 90-й хвилині гри Фреді Монтеро отримав м'яч на куті штрафного майданчика, фінтом прибрав захисника і обвідним ударом пробив під дальню штангу - 1:1. А вже в доданий арбітром час, на 90+3 хвилині, Жовані Кабрал забив переможний для португальської команди гол - 1:2.

Таким чином, полтавчани програли два матчі на старті турніру і, як і раніше не мають очок в турнірній таблиці.