false

Головний тренер "Роми" Еусебіо Ді Франческо зламав руку під час матчу італійської Серії А проти "Аталанти" (3:3).

Рульовий італійської команди бурхливо відсвяткував взяття воріт суперника і вдарив кулаком по захисному склу на лавці запасних, після того, як гравці його команди зрівняли рахунок на 82-й хвилині зустрічі.

Сам поєдинок складався непросто для "Роми". По ходу зустрічі римляни програвали 1:3, однак у підсумку змогли відігратися. Вирішальний гол захисник Костас Манолас забив на 82-й хвилині. Еусебіо Ді Франческо не став приховувати емоцій: спочатку фахівець штовхнув крісло, а потім ударив рукою в скло.

Як повідомляє La Gazetta dello Sport, у керманича "Роми" діагностували перелом руки і у вівторок його прооперували. При цьому Ді Франческо вже встиг повернутися до тренувального процесу.

Наступний матч «Рома» проведе 31 серпня. Римський клуб на виїзді зіграє з «Міланом».