Євген Селезньов / ФК "Акхисар"

Нападник збірної України Євген Селезньов, який виступає за турецький "Акхісар", став героєм матчу за Суперкубок Туреччини.

"Акхісар" зустрічався з "Галатасараєм", що є діючим чемпіоном Туреччини. Вже на 5-й хвилині гол українського нападника вивів "Акхісар" вперед - 1:0. На 79-й хвилині стамбульський клуб зрівняв рахунок (гол Дердійока).

У підсумку доля протистояння вирішилася в серії пенальті. Саме Селезньов реалізував вирішальний удар у серії 11-метрових і приніс своїй команді Суперкубок країни.

Нагадаємо, в минулому сезоні Селезньов виграв з «Акхісаром» Кубок Туреччини. Він пропустив фінал через перебір жовтих карток, але його дубль у півфіналі проти того ж «Галатасарая» вивів команду у фінал.