Іран - Португалія - 1:1 / REUTERS

На чемпіонаті світу з футболу відбувся поєдинок у групі В у рамках 3-го туру групового турніру, в якому команда Португалії зіграла внічию зі збірною Ірану - 1:1.

Про це повідомляє офіційний сайт ФІФА.

Рахунок відкрив португалець Рікардо Куарежма шикарним ударом на останній хвилині першого тайму.

У другому таймі глядачі побачили відразу два пенальті, і обидва були призначені завдяки системі VAR (відеоповторів). Спочатку Кріштіану Роналду втратив можливість подвоїти рахунок, не реалізувавши удар з 11 метрів.

А на останніх хвилинах 11-метровий у ворота португальців реалізував Ансаріфард.

У компенсований час іранці мали усі шанси здобути перемогу, яка сенсаційно залишила б португальську збірну за бортом плей-офф. Однак м'яч після удару іранського нападника Таремі пройшов в кількох сантиметрах від штанги.

Португалія на нервах все ж виходить до 1/8 фіналу чемпіонату світу, де зустрінеться зі збірною Уругваю.