Німеччина - Мексика / REUTERS

На чемпіонаті світу з футболу відбувся матч 1-го туру групового раунду в групі F, у якому чинний чемпіон - збірна Німеччини - сенсаційно поступилася команді Мексики. Поєдинок завершився перемогою північноамериканської команди - 1:0.

Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Єдиний гол у матчі був забитий на 35-й хвилині, коли в результаті зразковою контратаки Ірвін Лосано вразив ближній кут воріт Мануеля Нойєра, який проводив перший офіційний матч в 2018 році, повернувшись після відновлення від травми.

У другому таймі, незважаючи на всі атаки Бундестім, рахунок не змінився. Не допомогло і підключення Нойєра в атаку на подачу кутового біля воріт збірної Мексики на останніх секундах зустрічі.

В іншому матчі групи F завтра зіграють Швеція і Південна Корея.

Чемпіонат світу проходить в Росії з 14 червня по 15 липня.