этот материал доступен на русском

ЧС-2018: розклад матчів і телетрансляцій

14:59, 12 червня 2018
Футбол
1653 0
Матчі ЧС-2018 покаже телеканал "Інтер" / REUTERS

По дві кращі команди з кожної групи выдйут в плей-офф - 1/8 фіналу - де почнуть оскаржувати титул чемпіона світу за олімпійською системою з вибуванням.

Груповий етап змагання пройде з 14 по 28 червня, а потім 16 кращих команд безпосередньо розіграють титул чемпіона світу в іграх на виліт з 30 червня по 15 липня.

В україні основні матчі ЧС-2018 покаже у прямому ефірі телеканал "Інтер". 8 матчів 3-го туру групового етапу (будуть проводиться по два матчі одночасно), покаже у прямому ефірі телеканал НТН.

Пропонуємо вашій увазі розклад матчів:

Група A

14 червня

18:00 Росія – Саудівська Аравія Інтер

15 червня

15:00 Єгипет — Уругвай Інтер

19 червня

21:00 Росія — Єгипет Інтер

20 червня

18:00 Уругвай – Саудівська Аравія Інтер

25 червня

17:00 Саудівська Аравія — Єгипет НТН

17:00 Уругвай — Росія Інтер

Група B

15 червня

18:00 Марокко — Іран Інтер

21:00 Португалія — Іспанія Інтер

20 червня

15:00 Португалія — Марокко Інтер

21:00 Іран — Іспанія Інтер

25 червня

21:00 Іспанія — Марокко НТН

21:00 Іран — Португалія Інтер

Група З

16 червня

13:00 Франція — Австралія Інтер

19:00 Перу — Данія Інтер

21 червня

15:00 Данія — Австралія Інтер

18:00 Франція — Перу Інтер

26 червня

17:00 Данія — Франція Інтер

17:00 Австралія — Перу НТН

Група D

16 червня

16:00 Аргентина — Ісландія Інтер

22:00 Хорватія — Нігерія Інтер

21 червня

21:00 Аргентина — Хорватія Інтер

22 червня

18:00 Нигерія — Ісландія Інтер

26 червня

21:00 Нігерія — Аргентина НТН

21:00 Ісландія — Хорватія Інтер

Група E

17 червня

15:00 Коста-Ріка — Сербія Інтер

21:00 Бразилія — Швейцарія Інтер

22 червня

15:00 Бразилія — Коста-Ріка Інтер

21:00 Сербія — Швейцарія Інтер

27 червня

21:00 Сербія — Бразилія Інтер

21:00 Швейцарія — Коста-Ріка НТН

Група F

17 червня

18:00 Німеччина — Мексика Інтер

18 червня

15:00 Швеція — Південна Корея Інтер

23 червня

18:00 Південна Корея — Мексика Інтер

21:00 Німеччина — Швеція Інтер

27 червня

17:00 Південа Корея — Німеччина Інтер

17:00 Мексика — Швеція НТН

Група G

18 червня

18:00 Бельгія — Панама Інтер

21:00 Туніс — Англія Інтер

23 червня

15:00 Бельгія — Туніс Інтер

24 червня

15:00 Англія — Панама Інтер

28 червня

21:00 Англія — Бельгія Інтер

21:00 Панама — Туніс НТН

Група H

19 червня

15:00 Колумбія — Японія Інтер

18:00 Польща — Сенегал Інтер

24 червня

18:00 Японія — Сенегал Інтер

21:00 Польща — Колумбія Інтер

28 червня

17:00 Японія — Польща НТН

17:00 Сенегал — Колумбія Інтер

1/8 фіналу

30 червня

17:00 C1 – D2 Інтер

21:00 A2 – B2 Інтер

1 липня

17:00 B1 – A2 Інтер

21:00 D1 – C2 Інтер

2 липня

17:00 E1 – F2 Інтер

21:00 G1 – H2 Інтер

3 липня

17:00 F1 – E2 Інтер

21:00 H1 – G2 Інтер

Чвертьфінали

6 липня

17:00 QF1 – QF2 Інтер

21:00 QF3 – QF4 Інтер

7 липня

17:00 QF7 – QF8 Інтер

21:00 QF5 – QF6 Інтер

Півфінали

10 липня

21:00 SF1 – SF2 Інтер

11 липня

21:00 SF3 – SF4 Інтер

Матч за 3-е місце

14 липня

17:00 TBA – TBA Інтер

Фінал

15 липня

18:00 TBA – TBA Інтер

Як повідомляв УНІАН, коментувати матчі чемпіонату світу-2018 будуть Роман Кадемін, Олександр Тынгаев, Роман Кириченко і Олександр Сукманский.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter