З 14 по 15 червня пройде чемпіонат світу з футболу-2018, в якому візьмуть участь 32 команди, розділені на 8 груп по 4 команди в кожній.
По дві кращі команди з кожної групи выдйут в плей-офф - 1/8 фіналу - де почнуть оскаржувати титул чемпіона світу за олімпійською системою з вибуванням.
Груповий етап змагання пройде з 14 по 28 червня, а потім 16 кращих команд безпосередньо розіграють титул чемпіона світу в іграх на виліт з 30 червня по 15 липня.
В україні основні матчі ЧС-2018 покаже у прямому ефірі телеканал "Інтер". 8 матчів 3-го туру групового етапу (будуть проводиться по два матчі одночасно), покаже у прямому ефірі телеканал НТН.
Пропонуємо вашій увазі розклад матчів:
Група A
14 червня
18:00 Росія – Саудівська Аравія Інтер
15 червня
15:00 Єгипет — Уругвай Інтер
19 червня
21:00 Росія — Єгипет Інтер
20 червня
18:00 Уругвай – Саудівська Аравія Інтер
25 червня
17:00 Саудівська Аравія — Єгипет НТН
17:00 Уругвай — Росія Інтер
Група B
15 червня
18:00 Марокко — Іран Інтер
21:00 Португалія — Іспанія Інтер
20 червня
15:00 Португалія — Марокко Інтер
21:00 Іран — Іспанія Інтер
25 червня
21:00 Іспанія — Марокко НТН
21:00 Іран — Португалія Інтер
Група З
16 червня
13:00 Франція — Австралія Інтер
19:00 Перу — Данія Інтер
21 червня
15:00 Данія — Австралія Інтер
18:00 Франція — Перу Інтер
26 червня
17:00 Данія — Франція Інтер
17:00 Австралія — Перу НТН
Група D
16 червня
16:00 Аргентина — Ісландія Інтер
22:00 Хорватія — Нігерія Інтер
21 червня
21:00 Аргентина — Хорватія Інтер
22 червня
18:00 Нигерія — Ісландія Інтер
26 червня
21:00 Нігерія — Аргентина НТН
21:00 Ісландія — Хорватія Інтер
Група E
17 червня
15:00 Коста-Ріка — Сербія Інтер
21:00 Бразилія — Швейцарія Інтер
22 червня
15:00 Бразилія — Коста-Ріка Інтер
21:00 Сербія — Швейцарія Інтер
27 червня
21:00 Сербія — Бразилія Інтер
21:00 Швейцарія — Коста-Ріка НТН
Група F
17 червня
18:00 Німеччина — Мексика Інтер
18 червня
15:00 Швеція — Південна Корея Інтер
23 червня
18:00 Південна Корея — Мексика Інтер
21:00 Німеччина — Швеція Інтер
27 червня
17:00 Південа Корея — Німеччина Інтер
17:00 Мексика — Швеція НТН
Група G
18 червня
18:00 Бельгія — Панама Інтер
21:00 Туніс — Англія Інтер
23 червня
15:00 Бельгія — Туніс Інтер
24 червня
15:00 Англія — Панама Інтер
28 червня
21:00 Англія — Бельгія Інтер
21:00 Панама — Туніс НТН
Група H
19 червня
15:00 Колумбія — Японія Інтер
18:00 Польща — Сенегал Інтер
24 червня
18:00 Японія — Сенегал Інтер
21:00 Польща — Колумбія Інтер
28 червня
17:00 Японія — Польща НТН
17:00 Сенегал — Колумбія Інтер
1/8 фіналу
30 червня
17:00 C1 – D2 Інтер
21:00 A2 – B2 Інтер
1 липня
17:00 B1 – A2 Інтер
21:00 D1 – C2 Інтер
2 липня
17:00 E1 – F2 Інтер
21:00 G1 – H2 Інтер
3 липня
17:00 F1 – E2 Інтер
21:00 H1 – G2 Інтер
Чвертьфінали
6 липня
17:00 QF1 – QF2 Інтер
21:00 QF3 – QF4 Інтер
7 липня
17:00 QF7 – QF8 Інтер
21:00 QF5 – QF6 Інтер
Півфінали
10 липня
21:00 SF1 – SF2 Інтер
11 липня
21:00 SF3 – SF4 Інтер
Матч за 3-е місце
14 липня
17:00 TBA – TBA Інтер
Фінал
15 липня
18:00 TBA – TBA Інтер
Як повідомляв УНІАН, коментувати матчі чемпіонату світу-2018 будуть Роман Кадемін, Олександр Тынгаев, Роман Кириченко і Олександр Сукманский.