Ребич забив два голи у ворота "Баварії" у фіналі Кубка Німеччини / Reuters

У Берліні на "Олімпіаштадіоні" завершився фінальний матч 75-го ювілейного розіграшу Кубка Німеччини з футболу, в якому чемпіон Бундесліги сезону 2017/18 "Баварія" з Мюнхена протистояла "Айнтрахту" з Франкфурта.

Гра завершилася сенсаційною перемогою "Айнтрахта" з рахунком 3:1, повідомляє офіційний сайт змагань.

Героєм матчу став хорватський легіонер франкфуртців Анте Ребіч.

На 11-й хвилині Ребіч відкрив рахунок, але на початку другого тайму, на 52-й, гравець "Баварії" Маріуш Левандовскі зрівняв результат. Доля матчу була вирішена на 82-й хвилині, коли Ребіч забив другий гол у майже такій самій ситуації, як і свій перший м'яч.

Вже в доданий арбітром час, на 90+6 хвилині гри Міят Гачинович забив гол у порожні ворота "Баварії", коли воротар пішов до воріт "Айнтрахта" при подачі кутового.

Таким чином, команда в п'ятий раз у своїй історії виграла Кубок Німеччини, після тріумфів 1974, 1975, 1981 та 1988 років.

Цікаво, що наставник команди з Франкфурта - хорват Ніко Ковач - з наступного сезону буде тренувати "Баварію", підписавши з нею трирічну угоду.