Після рейдерського захоплення Шевченком ФБУ юнацька збірна вперше їде на ЧЄ 'власним коштом' - ЗМІ

Через рейдерське захоплення Кирилом Шевченком ФБУ у юнацької збірної України з боксу немає грошей на участь у Чемпіонаті Європи, який проходитиме в Туреччині 10-21 серпня. Батьки та тренери змушені були оголосити збирання коштів в інтернеті.

Про це повідомило видання "Економічні новини".

"Вперше за 15 років збірна України з боксу серед юнаків та дівчат вирушає на Чемпіонат Європи власним коштом... Все через відсутність централізованого фінансування з боку ФБУ. Частині юних спортсменів вдалося заручитися підтримкою регіональних федерацій та меценатів, а решта змушена просити гроші в соціальних мережах", - йдеться у матеріалі.

Відео дня

Лише переліт до Туреччини для одного спортсмена коштує близько 17 тис. гривень. Плюс витрати на проживання, харчування, парадну та боксерську форму, страховку. "Тому немає жодних гарантій, що на Чемпіонаті Європи ми побачимо всі перші номери збірної України", - пишуть ЕН.

Після рейдерського захоплення Шевченком ФБУ юнацька збірна вперше їде на ЧЄ 'власним коштом' - ЗМІ
Після рейдерського захоплення Шевченком ФБУ юнацька збірна вперше їде на ЧЄ 'власним коштом' - ЗМІ

Як йдеться у матеріалі, ситуація для юнацького боксу безпрецедентна. Щорічно збірні України різного віку брали участь у навчально-тренувальних зборах, чемпіонатах Європи та світу, а перші номери збірних їздили на турніри виключно за рахунок ФБУ, якою керував Володимир Продивус. Після захоплення ФБУ та зміни керівництва всі ці витрати покладено на сім'ї спортсменів - незважаючи на обіцянки самопроголошеного "президента" ФБУ Кирила Шевченка виділити необхідне фінансування.

Ситуація у ФБУ вийшла за межі організації та вже починає негативно позначатися на спортивних результатах України. "Халатність нового керівництва ФБУ може залишити Україну без медалей на Чемпіонаті Європи серед юнаків та дівчат. А попереду – Чемпіонат Європи серед жінок та Чемпіонат світу серед молоді", – йдеться у матеріалі.