Майріс Брієдіс прокоментував майбутній поєдинок між українцем та британцем / колаж УНІАН, фото Вікіпедія, ua.depositphotos.com

Латвійський боксер Майріс Брієдіс розповів про свої очікування від бою між Олександром Усиком і Тайсоном Ф'юрі. За його словами, цей бій буде непростим. 

"Тайсон Ф'юрі - надзвичайний боєць. Це буде непростий бій. Думаю, він буде дуже напруженим. Я вважаю, що Усик дуже працьовитий, він дуже старанно готувався до цього бою. Як і до першого поєдинку проти Джошуа, він готувався вісім місяців. Мій прогноз - я схиляюсь на 70 відсотків, що переможе Усик", - зауважив Брієдіс у коментарі для Sky Sports.

Відомо, що поєдинок між Усиком та Майрісом відбувся у 2018 році в межах боксерської суперсерії. В результаті український спортмен переміг його за рішенням більшості суддів. Тоді дружина Олександра, Катерина, назвала Майсріса одним з найважчих суперників у кар'єрі чоловіка. 

Відео дня

Водночас колишній чемпіон Девід Бенавідес наголосив, що той, хто переможе у цьому бою, "стане обличчям боксу", цитує його слова BoxingScene.

"Це вперше за 25 років титули у надважкій вазі поєднуються і буде абсолютний чемпіон. Бокс у надважкій вазі - це вершина боксу. У нас є два бойові титани. Це тяжкий бій. Серце підказує мені, що переможе Тайсон Ф'юрі, а мозок - Олександр Усик. Це буде чудовий бій. Усик - звір. Те, як він боксує, схоже на мистецтво. А потім є Ф'юрі, який має велике зростання, розмах рук і хороші комбінації. Це буде тяжкий бій. Я сподіваюся побачити добрий поєдинок", - поділився своїм прогнозом Бенавідес.

Бій Усика проти Ф'юрі: останні новини

Відомо, що бій між Усиком та Ф'юрі відбудеться в ніч проти 19 травня.

Колишній абсолютний чемпіон світу з боксу у надважкій вазі Евандер Холіфілд вважає, що саме українець переможе у поєдинку проти британця Тайсона Ф’юрі. За його словами, Усик має перевагу, адже він "менший хлопець, але він також має хорошу силу удару та має швидкі руки".

Своєю чергою легендарний боксер Леннокс Льюїс заявив, що Ф'юрі є нестабільним спортсменом, адже він або опускається, або піднімається, "як хвиля". 

"Бій з Нганну застав його на самому початку хвилі. Я думаю, що бій з Усиком застане його в середині хвилі, він буде набагато кращим, набагато більш зосередженим, набагато більш готовим до бою. Ф'юрі вже був у бойовому режимі, але для перемоги в цьому бою йому потрібно не тільки бути більшим бійцем. Його ментальна концентрація має бути на 100 відсотків від тренувального табору до вечора бою - жодних відволікаючих чинників", - пояснив він.

Вас також можуть зацікавити новини: