Ліонель Мессі / фото REUTERS

У суботу, 14 травня, в рамках 37-го туру французької Ліги 1 "Монпельє" на стадіоні "Стад де ла Моссон" приймав ПСЖ. Сильнішими виявилися гості - вони здобули розгромну перемогу з рахунком 4:0.

Рахунок у матчі через 6 хвилин після стартового свистка відкрив Ліонель Мессі - йому асистував Кіліан Мбаппе. На 20-й хвилині аргентинець оформив дубль - передачу на гол знову віддав Мбаппе. На 26-й хвилині Анхель Ді Марія відправив м'яч у сітку воріт суперника, а в другому таймі Мбаппе реалізував пенальті.

Монпельє - ПСЖ - 0:4

Голи: Мессі, 6, 20, Ді Марія, 26, Мбаппе, 60 (пен.)

"Монпельє": Берто, Сукі (Самбія, 76), Коцца, Тулер (Джоаккіні, 53), Естев, Рістіч, Молле, Делайє (Ойонго, 73), Феррі, Шотар, Мавідіді (Жермен, 53)

ПСЖ: Доннарумма, Керер, Рамос, Маркіньос, Бернат (Мендеш, 85), Вейналдум, Еррера (Мішю, 68), Верратті, Ді Марія (Гассама, 89), Мессі, Мбаппе

Попередження: Еррера, 34, Суке, 41, Сімонс, 70, Мбаппе, 85, Феррі, 88, Маркіньос, 90

Досягнення Кіліана Мбаппе

Дві гольові передачі і гол у грі з "Монпельє" дозволили Кіліану Мбаппе перевершити досягнення легендарного співвітчизника - Тьєррі Анрі.

Мбаппе взяв участь у 70 забитих м'ячах цього сезону в клубі і збірній. Це найкращий результат серед французьких гравців у XXI столітті. Він перевершив результат Тьєррі Анрі в сезоні-2002/2003 (68).

Чемпіонат Франції: положення команд у лізі

• ПСЖ з 83 балами йде на першій позції в турнірній таблиці чемпіонату Франції. Парижани достроково стали чемпіонами Ліги 1
  • "Монако" в 37 матчах чемпіонату Франції набрав 68 очок і займає в турнірній таблиці третє місце. В активі "Марселя" 68 очок, але команда Хорхе Сампаолі випереджає "монегасків" за результатами особистих зустрічей.
  • У зоні вильоту чемпіонату Франції знаходяться: "Мец" (31 очко, 18-е місце), "Сент-Етьєн" (31 очко, 19-е місце), "Бордо" (28 очок, 20-е місце).