Хімік обіграв Черкаські Мавпи у надзвичайно напруженому матчі / fbu.ua

В Черкасах та Києві відбулися чергові матчі регулярного чемпіонату України з баскетболу серед команд Суперіги, в якому Хімік обіграв Черкаські Мавпи, а Київ-Баскет - Одесу.

Матч в Черкасах завершився з рахунком 96:98, повідомляє офіційний сайт змагань.

Черкасці, опинившись в зоні комфорту, занадто рано почали догравати цей матч, чим скористалися гості. Хімік відчув апатію Мавп на обох половинах майданчику і оформив неймовірний ривок 13:0 наприкінці четвертої чверті.

В свою чергу, у Києві, в додаткові п’ять хвилин міцнішими нерви виявилися у столичної команди, яка і перемогла з рахунком 17:14.

Суперліга Парі-Матч. 6-й тур

Черкаси, ПС Будівельник

Черкаські Мавпи - Хімік 96:98 (26:20, 24:23, 29:22, 17:33)

Черкаські Мавпи: Кольченко 28 очок + 6 передач + 2 перехоплення, Янг 16 + 7 передач + 2 перехоплення, Чумаков 14 + 5 підбирань, Скапінцев 6, + 6 підбирань, Арнет 4 - старт, Коуклі 14 + 6 підбирань, Ткаченко 6 Отверченко 5 + 4 підбирання + 4 передачі - 4 втрати, Бояркін 3 + 2 передачі - 3 втрати

Хімік: Джонс 25, Едвін 22 + 5 підбирань + 5 передач + 3 перехоплення - 3 втрати, Павлов 19 + 11 підбирань + 6 передач + 2 перехоплення, Марченко 3, Войналович 0 - старт, Антіпов 14 + 6 підбирань + 3 передачі, Мальчевський 10, Рябчук 5 + 4 перехоплення + 2 передачі