В Угорщині стартував чемпіонат Європи з футболу серед команд до 19 років. У першому матчі турніру зустрічалися збірні України та Сербії.

Гра закінчилася з рахунком 1:1. "Проспорт" вів онлайн-трансляцію з Дьора.

Наші футболісти забили вже на першій хвилині. Коваленко з кутового подав в центр штрафного майданчика, а Бурда головою поцілив у кут воріт.

Однак серби швидко відігралися. Теж кутовий. Наші захисники програли боротьбу у повітрі Максімовичу і 1:1.

До кінця першого тайму у сербів було кілька напівмоментів. А от біля воріт Райковича було спокійно.

Другий тайм пройшов за повної переваги сербської команди, але футбольне щастя сьогодні було на нашій стороні. Тричі Богдан Сарнавський рятував наші ворота після небезпечних ударів сербів. Двічі серби били в поперечину.

Біля воріт суперника можна пригадати хіба що вільний удар з п'яти метрів. Але Чумак пробив у одного з захисників, які стояли у воротах.

Наприкінці зустрічі серби підсіли, але наші футболісти не провели жодної небезпечної атаки.

Матчі другого туру відбудуться 22 липня. Україна грає з Болгарією (онлайн-трансляція о 22:00). Сербія грає з Німеччиною.

Зазначимо, що перші три команди з групи отримають путівки на чемпіонат світу-2015.