единоборства / Фото : sportanalytic.com

Про це УНІАН повідомили у Міністерстві молоді та спорту України.

Команда, у складі якої був 51 спортсмен, була представлена в 11 видах спорту (2 – олімпійських, 9 – неолімпійських).

Всього українці вибороли 4 золоті, 16 срібних і 14 бронзових медалей. За кількістю здобутих нагород наші спортсмени – на другому місці.

Чемпіонами на цих змаганнях стали Іван Васильчук (самбо), Ігор Любченко (тайський бокс Муей-Тай), Віталій Нікіфоров (тайський бокс Муей-Тай) і Сергій Гузєв (панкратіон).

У командному заліку перше місце за кількістю золотих нагород посіла команда Росії (47), друге – Франції (12), третє – Японії (11).

ІІ Всесвітні ігри з єдиноборств відбувалися з 18 по 26 жовтня у Санкт-Петербурзі.