/ Фото : handball.net.ua

Як повідомляє кореспондент УНІАН, гра, що відбулася в Запоріжжі , стала першою у відбірковому турнірі до європейської першості.

Гості захопили перевагу в першому таймі, який виграли з рахунком 15:11.

У перерві своєю емоційною промовою тренер збірної України Леонід Ратнер спробував завести підопічних, але початок другого тайму також проходив з перевагою литовок. Після невеликого спурту українок (13:15), суперниці відповіли в наступному ігровому відрізку куди вагоміше - 14:21. А до середини періоду гості продовжували утримувати солідну перевагу 18:23.

На тему: Жіноча збірна України з гандболу не потрапила на чемпіонат світу

Наприкінці українки зробили спурт, зумівши за 5 хвилин до кінця гри вирівняти рахунок - 26:26. А за 3 з половиною хвилини до сирени перевага господарок майданчика вже становило два голи - 28:26. У результаті, матч закінчився з перевагою українок « +3 ».

Кращим гравцем у цій зустрічі стала Юлія Манагарова.

У наступному матчі, 27 жовтня, збірна України в гостях зіграє з командою Австрії. Також в квартеті групи А боротиметься за путівку на Євро-2014 команда Данії. Відбірковий турнір триватиме до 15 червня 2014 року. Фінальний турнір відбудеться в грудні 2014 року.