футбол / Фото : s-friends.org.ua

Про це повідомляє офіційний сайт Європейського союзу футбольних асоціацій (УЕФА).

Долю матчу було вирішено вже до 30-ї хвилини, коли українці вели в рахунку - 3:0. Після перерви гості збільшили розрив до +4. Хет-трик у цій зустрічі - на рахунку форварда ФК "Севастополь" Пилипа Будковського.

Таким чином, збірна України отримала першу перемогу в груповому турнірі з п'яти команд. Також в групі з українцями виступають команди Ліхтенштейну, Швейцарії і Хорватії. Дві останні і будуть основними суперниками українців у боротьбі за перше-друге місця. На даний момент у збірної України 1 перемога і 1 поразка (від Хорватії - 0:2), і третє місце у турнірній таблиці. Хорвати і швейцарці між собою ще не зустрічалися, а в іграх з іншими збірними набрали максимум очок - 9 і 6 відповідно.