В неділю відбулися решта матчів 11 туру англійської Прем`єр-ліги. На Енфілд Роуд зійшлися два єдині клуби, які в поточному розіграші турніру ще не пізнали гіркоту поразки. Тенденція збереглася і на цей раз. У матчі Ліверпуль – Арсенал зафіксована результативна нічия 1:1. Капітан Ліверпуля Стівен Джеррард в 400-й раз вийшов на поле в кольорах рідного клубу і відзначився забитим голом. Проте планам червоних завадив Фабрегас, який на 79 хвилині відновив рівновагу, що протрималася до фінального свистка. Андрій Воронін вийшов у стартовому складі і був замінений на 65 хвилині.

Таким чином в турнірі відбулася зміна лідера. Каноніри набрали стільки ж очок, що і МЮ, але маючи гру у запасі, очолили турнірну таблицю.