Капітан Ювентуса Алессандро Дель П`єро. Фото АР
У європейських чемпіонатах відбулися чергові матчі. В італійській серії А завершився 4-й тур. У центральному матчі вік-енду «Ювентус» і «Рома», як в старі добрі часи, розішлися бойовою нічиєю - 2:2. Діючий чемпіон Італії, «Інтер», також не зміг отримати перемогу, і вдовольнився нічиєю на виїзді в Ліворно.

Рауль. Фото Reuters
В іспанській Примері завершилися матчі 4-го туру. Мадридський «Реал» вперше в сезоні втратив очки, зігравши внічию з «Вальядолідом». Підопічні Бернда Шустера в гостях у торішнього переможця Сегунди виглядали досить посередньо і зуміли врятувати матч, завдяки голу Хавьера Савіоли на 87-ій хвилині матчу (відігравши тим самим гол Педро Лопеса).

Також перемогою (третьою підряд) порадувала своїх поклонників «Валенсія». «Кажани» в гостях обіграли «Бетіс» - переможний гол на рахунку екс-гравця «Бетіса» Хоакіна.

Черговий провал ПСЖ

В неділю у французькій Лізі 1 завершився 9-й тур. Діючий чемпіон Франції «Ліон» після серії вдалих матчів не зміг порадувати вболівальників перемогою в домашньому матчі з «Ліллем» (більш того, господарям довелося відіграватися). Столичний ПСЖ знову програв, за всіма показниками поступившись вдома «Бордо». Ще одна гостьова перемога на рахунку «Сошо», який обіграв «Ренн».

Лука Тоні. Фото АР
У німецькій бундеслізі завершився 6-й тур. «Баварія» на виїзді легко обіграла «Карлсруе» і повернулася на перше місце турнірної таблиці.

Лука Тоні відкрив рахунок в матчі вже на 5-ій хвилині гри, уміло перекинувши м`яч через Маркуса Міллера, після передачі Марка ван Боммеля. Лише 15-ть хвилин по тому Мирослав Клозе подвоїв рахунок в матчі, добивши м`яч в сітку воріт після дальнього пострілу Алтинтопа. На самому початку другого тайму ще один новачок «Баварії» Хаміт Алтинтоп відзначився сам, довівши рахунок до розгрому. Господарі поля зуміли відквитати один м`яч (Масиміліан Порселло вразив ворота Олівера Кана), але останнє слово все-таки залишилося за мюнхенцями - крапку в грі поставив Зе Роберто.

У іншому матчі дня леверкузенський «Байєр» добився легкої перемоги над «Ганновером».

Чемпіонат Німеччини. Бундесліга

6-й тур

Карлсруе - Баварія - 1:4 (0:2).

Голи: Порселло, 52 - Тоні, 5. Клозе, 20. Алтінтоп, 49. Зе Роберто, 75

Ганновер - Байєр - 0:3 (0:0).

Голи: Кісслінг, 50. Відал, 68. Гекас, 74, з пенальті.

"Локомотив" забив чотири голи "Спартакові"

Чотирма матчами завершився в неділю 24-й тур російської прем`єр-ліги. Одноосібним лідером першості став "Зеніт".

"Локомотив" - "Спартак" (Москва) - 4:3

Голи: Одемвінгіе, 30, 68. Сичов, 42. Асатіані, 90 - Павлюченко, 11, з пенальті, 20, 76.

"Крылья Советов" - "Томь" - 1:1

Голи: Муджірі, 63, з пенальті - Мазнов, 9.

ЦСКА - "Амкар" - 1:0

Гол: Жо, 60.

"Рубін" - "Зеніт" - 1:4.

Голи: Петрович, 82 - Погребняк, 17, 56. Зирянов, 22. Денісов, 72.

Дебют Гранта завершився невдачею

Фото Reuters
В англійській Прем`єр-лізі завершився 7-й тур. У центральному матчі всього ігрового вік-енду, який пройшов в Манчестері, місцевий «Юнайтед» здобув упевнену перемогу над лондонськими «аристократами», які вперше вийшли на гру під керівництвом Аврама Гранта.

Долю матчу вирішив Джон Обі Мікел, який, заробивши червону картку (на 32-ій хвилині матчу він пішов прямою ногою на Патріса Евра і був негайно видворений з поля), підвів партнерів і полегшив МЮ завдання. Підопічні сера Алекса Фергюсона спершу «повозили» суперника, а на третій компенсованій хвилині першого тайму навіс Райана Гіггза на гол перетворив невисокий Карлос Тевес, що замкнув ближню штангу. У другому таймі сині створили кілька небезпечних моментів біля воріт Едвіна Ван дер Сара, але всі вони закінчилися неточними ударами. Луї Саа на 89-ій хвилині заробив і реалізував 11-метровий (на французькому форвардові сфолив Таль Бен Хаїм), а за хвилину до фінального свистка втратив можливість оформити дубль, не реалізувавши вихід один на один.

Таким чином, МЮ вперше в сезоні виграє з різницею в два (або більше) м`ячі і переміщається на другий рядок турнірної таблиці. Лондонський клуб, у свою чергу, вже третій матч не знає перемог (поразка від Астон Вілли і МЮ, а також нічия з Блекберном) і падає на 6-й рядок таблиці.