Закінчилися матчі 5-го туру групового раунду Ліги Європи в групах D-F і J-L
Група D.
Вільярреал - Динамо (Загреб) 3:0
ПАОК - Брюгге 1:1
Після п`яти турів Вільяреал має 9 очок, ПАОК 8, Динамо 7, Брюгге 2
Група E.
БАТЕ - Динамо 1:4 (Нехайчик 84 - Вукоєвич 16, Ярмоленко 43, Гусєв 50 пен., Мілевський 68)
Шериф - АЗ Алкмаар 1:1
Після п`яти турів БАТЕ і Динамо мають по 10 очок, Алкмаар і Шериф - по 4
Група F.
ЦСКА М - Лозанна-Спорт 5:1
Палермо - Спарта 2:2
Після п`яти турів ЦСКА має 15 очок, Спарта 8, Палермо 4, Лозанна 1
Група J.
ПСЖ - Севілья 4:2
Борусія - Карпати 3:0
Після п`яти турів ПСЖ має 11 очок, Севілья 9, Борусія 8, Карпати 0
Група K.
Стяуа - Ліверпуль 1:1
Утрехт - Наполі 3:3
Після п`яти турів Ліверпуль має 9 очок, Стяуа 6, Наполі і Утрехт - по 4
Група L.
ЦСКА (Софія) - Бешикташ 1:2
Рапід (Відень) - Порту 1:3
Після п`яти турів Порту має 13 очок, Бешикташ 10, Рапід і ЦСКА - по 3
Нагадаємо, що раніше зіграли команди з груп A-C та G-I.
Група A.
Манчестер Сіті - Зальцбург 3:0
Лех - Ювентус 1:1
Після п`ятьох турів Манчестер має 10 очок, Лех 8, Ювентус 5, Зальцбург 2
Група B.
Атлетіко - Аріс 2:3
Русенборг - Байєр 0:1
Після п`ятьох турів Байєр має 11 очок, Атлетіко і Аріс - по 7, Русенборг 3
Група C.
Спортинг - Лілль 1:0
Гент - Левські 1:0
Після п`ятьох турів Спортинг має 12 очок, Гент 7, Лілль 5, Левські 4
Група G.
Зеніт - Андерлехт 3:1
Хайдук - АЕК 1:3
Після пяти турів Зеніт має 15 очок, АЕК 7, Андерлехт 4, Хайдук 3
Група H.
Янг Бойз - Штутгарт 4:2
Оденсе - Хетафе 1:1
Після пяти турів Штутгарт має 12 очок, Янг Бойз 9, Хетафе і Оденсе - по 4
Група I.
Металіст - Дебрецен 2:1 (Едмар 58, Олійник 88 - Цвіткович 48)
Сампдорія - ПСВ Ейндховен 1:2
Після пяти турів ПСВ має 13 очок, Металіст 10, Сампдорія 5, Дебрецен 0
***
Ігри 6-го, завершального, туру відбудуться
15 грудняГрупа D. Динамо З (7) - ПАОК (8), Брюгге (3) - Вільярреал (9)
Група E. АЗ Алкмаар (4) - БАТЕ (10), Динамо К (10) - Шериф (4)
Група F. Лозанна-Спорт (1) - Палермо (4), Спарта (8) - ЦСКА М (15)
Група J. Севілья (9) - Борусія Д (8), Карпати (0) - ПСЖ (11)
Група K. Наполі (4) - Стяуа (6), Ліверпуль (9) - Утрехт (4)
Група L. Порту (13) - ЦСКА С (3), Бешикташ (10) - Рапід (3)
16 грудня
Група A. Зальцбург (2) - Лех (8), Ювентус (5) - Манчестер Сіті (10)
Група B. Аріс (7) - Русенборг (3), Байєр (11) - Атлетіко (7)
Група C. Левськи (4) - Спортинг (12), Лілль (5) - Гент (7)
Група G. Андерлехт (4) - Хайдук (3), АЕК (7) - Зеніт (15)
Група H. Хетафе (4) - Янг Бойз (9), Штутгарт (12) - Оденсе (4)
Група I. ПСВ (13) - Металіст (10), Дебрецен (0) - Сампдорія (5)