Учора закінчилися матчі 4-го туру групового раунду Ліги Чемпіонів в групах E-H
Група E
Базель - Рома 2:3 (Фрай 69, Шачирі 82 - Менез 17, Тотті 26 пен., Греко 76)
Клуж - Баварія 0:4 (Гомес 13, 24, 71, Мюллер 90)
Після чотирьох турів Баварія має 12 очок, Рома 6, Клуж і Базель - по 3.
Група F
Жиліна - Марсель 0:7 (Жиньян 12, 21, 55, Хайнце 24, Ремі 37, Гонсалес 52, 64)
Челсі - Спартак 4:1 (Анелька 50, Дрогба 62 пен., Іванович 66, 90 - Баженов 86)
Після чотирьох турів Челсі має 12 очок, Спартак і Марсель - по 6, Жиліна 0.
Група G
Мілан - Реал 2:2 (Індзагі 67, 79 - Ігуан 45, Леон 90)
Осер - Аякс 2:1 (Саммарітано 9, 83 - Алдервейрельд 80)
Після чотирьох турів Реал має 10 очок, Мілан 5, Аякс 4, Осер 3.
Група H
Партизан - Брага 0:1 (Мойзес 35)
Шахтар - Арсенал 2:1 (Чигринський 28, Едуардо 45 - Волкотт 10)
Після чотирьох турів Арсенал і Шахтар мають по 9 очок, Брага 6, Партизан 0.
***
Нагадаємо, що 2 листопада зіграно матчі в групах A-D
Група A
Тоттенхем - Інтер 3:1 (ван дер Ваарт 18, Крауч 61, Павлюченко 89 - Ето`О 81)
Вердер - Твенте 0:2 (Чадлі 81, де Йонг 84)
Після чотирьох турів Інтер і Тоттенхем мають по 7 очок, Твенте 5, Вердер 2
Група B
Бенфіка - Ліон 4:3 (Кардес 20, Коентрау 32, 67, Гарсія 43 - Гуркуфф 75, Гоміс 85, 90+3)
Хапоель - Шальке-04 0:0
Після чотирьох турів Ліон має 9 очок, Шальке 7, Бенфіка 6, Хапоель 1
Група C
Бурсаспор - МЮ 0:3 (Флетчер 48, Бебе 74, Обертан 75)
Валенсія - Глазго Рейнджерс 3:0 (Албелда 65, Коста 90, 90+1)
Після чотирьох турів МЮ має 10 очок, Валенсія 7, Рейнджерс 5, Бурсаспор - 0
Група D
Рубін - Панатінаїкос 0:0
Копенгаген - Барселона 1:1 (Клаудемир 31 - Мессі 31)
Після чотирьох турів Барселона має 8 очок, Копенгаген 7, Рубін 3, Панатінаїкос 2
***
Ігри 5-го туру відбудуться
23 листопада
Група E. Базель (3) - Клуж (3), Рома (6) - Баварія (12)
Група F. Спартак (6) - Марсель (6), Челсі (12) - Жиліна (0)
Група G. Аякс (4) - Реал (10), Осер (3) - Мілан (5)
Група H. Партизан (0) - Шахтар (9), Брага (6) - Арсенал (9)
24 листопада
Група A. Тоттенхем (7) - Вердер (2), Інтер (7) - Твенте (5)
Група B. Хапоель (1) - Бенфіка (6), Шальке-04 (7) - Ліон (9)
Група C. Валенсія (7) - Бурсаспор (0), Рейнджерс (5) - МЮ (10)
Група D. Рубін (3) - Копенгаген (7), Панатінаїкос (2) - Барселона (8)