Фінн Ян Рюнянен став кращим у стрибковій частині індивідуальних змагань у лижному двоборстві на 90-метровому трампліні на Олімпіаді у Ванкувері.

Рюнянен летів 105 метрів і набрав 135,5 очок. Друге місце посів американець Тодд Лодвік, у якого 101,5 метра і 127 очок, австрієць Крістоф Білер - третій (100,5 м; 125 очок).

У 25-річного студента Тернопільського національного педуніверситету Володимира Трачука, яки й представляє Україну - 45-й результат - 85,5 метрів, 89 очок.

Друга частина змагань, за підсумками якої будуть визначені призери, - індивідуальна лижна гонка на 10 км - почнеться за годину. Спортсмени стартують відповідно до результатів стрибкової частини змагань: кожне програне очко означає чотири секунди гандікапу.