Результати матчів Ліги Європи

00:01, 23 жовтня 2009
Спорт
2773 0

Шахтар зміцнює лідерство в групі

Закінчилися матчі в групах A-F групового раунду Ліги Європи.

Група A

Тимішоара - Андерлехт 0:0

Аякс - Динамо (Загреб) 2:1

Після трьох турів: Андерлехт - 5 очок, Аякс 5, Динамо 3, Тимішоара 2

Група B

Валенсія - Славія 1:1

Лілль - Дженоа 3:0

Після трьох турів: Лілль - 7 очок, Валенсія - 5,  Дженоа 3, Славія 1

Група C

Хапоель - Рапід 5:1

Селтік - Гамбург 0:1

Після трьох турів: Хапоель - 6 очок, Гамбург 6, Рапід 4,  Селтік 1

Група D

Вентспілс - Спортинг 1:2

Герта - Херенвен 0:1

Після трьох турів: Спортинг - 9 очок, Херенвен 4, Вентспілс 2, Герта 1

Група E

ЦСКА (Софія) - Базель 0:2

Фулхем - Рома 1:1

Після трьох турів: Базель - 6 очок, Фулхем 5,  Рома 4, ЦСКА 1

Група F

Панатінаїкос - Штурм 1:0

Галатасарай - Динамо (Бухарест) 4:1

Після трьох турів: Галатасарай - 7 очок, Панатінаїкос 6, Динамо 3, Штурм 1

Нагадаємо, що раніше закінчилися ігри в групах G-L:

Група G

Лаціо - Вільярреал 2:1

Ред Булл - Левські 1:0

Після трьох турів: Ред Булл - 9 очок, Лаціо 6, Вільярреал 3, Левські 0

Група H

Стяуа - Фенербахче 0:1

Шериф - Твенте 2:0

Після трьох турів: Фенербахче - 6 очок, Твенте 4, Шериф 4, Стяуа 2

Група I

Бенфіка - Евертон 5:0

БАТЕ - АЕК 2:1

Після трьох турів: Евертон – 6 очок, Бенфіка 6, АЕК 3, БАТЕ 3

Група J

Брюгге - Партизан 2:0

Шахтар - Тулуза 4:0

Після трьох турів: Шахтар - 9 очок, Тулуза 4, Брюгге 4, Партизан 0

Група K

Спарта - Клуж 2:0

ПСВ - Копенгаген 1:0

Після трьох турів: ПСВ - 7 очок, Спарта 4, Клуж 3, Копенгаген 3

Група L

Атлетік - Насьонал 2:1

Аустрія - Вердер 2:2

Після трьох турів: Вердер - 7 очок, Атлетік 6, Аустрія 2, Насьональ 1

Ігри четвертого туру призначені на 5 листопада. У них зустрінуться:

Група A. Динамо (Загреб) - Аякс, Андерлехт - Тимішоара

Група B. Дженоа - Лілль, Славія (Прага) - Валенсія

Група C. Гамбург - Селтік, Рапід (Відень) - Хапоель (Тель-Авів)

Група D. Херенвен - Герта, Спортинг (Лісабон) - Вентспілс

Група E. Рома - Фулхем, Базель - ЦСКА (Софія)

Група F. Штурм - Панатінаїкос, Динамо (Бухарест) - Галатасарай

Група G. Левські - Ред Булл (Зальцбург), Вільярреал - Лаціо

Група H. Твенте - Шериф, Фенербахче - Стяуа

Група I. АЕК (Афіни) - БАТЕ, Евертон -  Бенфіка

Група J. Тулуза - Шахтар (Донецьк), Партизан - Брюгге

Група K. Клуж - Спарта (Прага), Копенгаген - ПСВ Ейндховен

Група L. Насьонал - Атлетік (Більбао), Вердер - Аустрія (Відень)

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter