*** Ямайська спортсменка Вероніка Кемпбелл-Браун виграла золоту медаль Олімпіади-2008 в бігові на 200 метрів. Вона принесла своїй країні п`яте золото Ігор в Пекіні. Її співвітчизниця Керрон Стюарт у фінальному забігу посіла третє місце. Американка Еллісон Фелікс, що прийшла другою, відстала від переможниці на 19 сотих секунди.

*** Чеська легкоатлетка Барбора Шпотакова здобула золоту медаль в метанні списа з результатом 71,42 метра. Чешка випередила росіянку Марію Абакумову (70,78 м). Бронза дісталася німці Крістіні Обергфолл (66,13 м).

*** Американець Лашоун Меррітт виграв золоту медаль в бігові на 400 метрів. Меррітт пробіг дистанцію за 43,75 секунди. Другим став співвітчизник Меррітта Джеремі Ворінер. Бронзову нагороду здобув ще один американець Девід Невілл.

*** Кубинський бігун Дайрон Роблес виграв золото на дистанції 110 метрів з бар`єрами. Роблес показав результат 12,93 секунди. Друге місце посів американець Девід Пейн, бронзова нагорода дісталася іншому представникові США Девіду Оліверу.

*** Легкоатлет Нельсон Евора приніс Португалії першу золоту медаль Олімпійських ігор 2008 року. Евора виграв змагання чоловіків у потрійному стрибку. У своїй четвертій спробі португалець показав результат 17,67 метра. Британець Філіпс Ідову, що посів друге місце, стрибнув на 17,62 метра. Бронзову медаль здобув багамський легкоатлет Ліван Сандс (17,59 метра).