Розіграні останні за сьогодні комплекти нагород Олімпійських ігор-2008 в Пекіні.

*** Велогонщик з Великобританії Кріс Хой виборов золоту медаль на олімпійському треку в дисципліні кейрін. Срібну нагороду Ігор-2008 одержав співвітчизник Хоя Едгар Росс. Японський спортсмен Кіюфумі Нагаї фінішував з третім результатом.

*** Індонезійські бадмінтоністи Маркіс Кідо і Хендра Сетіаван вибороли золоті медалі в парному чоловічому розряді, перемігши у фіналі китайців Юня Цай і Хайфена Фу. Бронза дісталася Хвань Чжі Ман і Чжа Чжі Лі з Південної Кореї, які в матчі за третє місце обіграли данців Йонаса Расмуссена і Ларса Пааске.

У фінальному матчі китайський дует виграв перший сет, але в двох наступних партіях сильнішими виявилися індонезійці. Для збірної Індонезії це золото стало першим на Олімпіаді-2008.

*** Перша ракетка світу швейцарець Роже Федерер виграв золоту медаль Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні в парному розряді. У фіналі Федерер і його співвітчизник Станіслас Вавринка отримали перемогу над шведським дуетом Сімон Аспелін / Томас Йоханссон.

Федерер і Вавринка отримали перемогу в чотирьох сетах з рахунком 6:3, 6:4, 6:7 (4:7), 6:3.

Бронзові медалі дісталися американцям Бобу і Майку Брайянам. У матчі за третє місце вони обіграли французький дует Арно Клеман / Мішель Льодра з рахунком 3:6, 6:3, 6:4.

*** Новозеландська легкоатлетка Валері Вілі здобула золоту медаль у штовханні ядра. Вілі виграла змагання з результатом 20,56 метра. Срібна і бронзова нагороди дісталися спортсменкам з Білорусі Наталі Міхневіч та Надзії Остапчук. Росіянка Ганна Омарова зайняла п`яте місце.

*** Українські спортсменки, виступаючи в змаганнях із семиборств, вибороли дві медалі Олімпіади в Пекіні. Наталя Добрянська виграла золоту нагороду, а Людмила Блонська одержала срібло. Бронзовою медалісткою стала спортсменка із США Хілес Фонтейн.

*** Ямайський спринтер Усейн Болт виграв золоту медаль у бігу на сто метрів, встановивши новий світовий рекорд - 9,69 секунди. Болт поліпшив результат, що належав йому ж, на три сотих. Срібну медаль завоював Річард Томпсон з Тринідаду і Тобаго, а бронзову - американець Волтер Дікс.

За матеріалами олімпійського проекту Ленты.ру

Таким чином, на кінець восьмого дня змагань у медальному заліку:

1. Китай - 47 медалей, за день +6 (27 золотих, 13 срібних, 7 бронзових; вчора було 26-9-6)