Розіграні останні за сьогодні комплекти нагород Олімпійський ігор-2008 у Пекіні.

*** Корейський важкоатлет Са Чже Хек виграв золото у ваговій категорії до 77 кілограмів. Срібну медаль здобув китаєць Лі Хунлі, бронзова нагорода дісталася вірменинові Геворгу Давтяну.

*** Німецький фехтувальник Бенжамін Філіп Кляйбрінк виграв золото в індивідуальному турнірі рапіристів. У фіналі німець узяв гору над японцем Юкі Ота, який одержить срібну нагороду. Бронзу виборов італієць Сальваторе Санцо, що переміг в поєдинку за третє місце китайця Цзюня Чжу.

*** Німецька фехтувальниця Брітта Хайдеманн виборола золоту медаль Ігор-2008, вигравши індивідуальний турнір шпажисток. У фіналі Хайдеманн узяла гору над румункою Аною-Марією Бранца. Бронзову нагороду здобула угорська шпажистка Ідіко Мінза-Небальд, яка перемогла в поєдинку за третє місце китаянку На Лі.

За матеріалами олімпійського проекту Ленты.ру

Китай має 27 медалей, за день +7 (17 золотих, 5 срібних, 5 бронзових; вчора було 13-3-4)