Закінчилися матчі Кубка УЄФА

23:13, 31 липня 2008
Спорт
1100 0

Матчі другого раунду відбудуться 14 серпня

Відбулися матчі-відповіді першого відбіркового раунду Кубка УЄФА

Лех (Познань, Польща) - Хазар (Баку, Азербайджан) 4:1 (Перший матч 1:0)

Інтерблок (Любляна, Словенія) - Зета (Підгориця, Чорногорія) 1:0 (1:1)

Аустрія (Відень, Австрія) - Тобол (Кустанай, Казахстан) 2:0 (0:1)

Біркіркара (Мальта) - Хайдук Спліт (Хорватія) 0:3 (0:4)

Зріньські (Мостар, БіГ) - Вадуц (Ліхтенштейн) 3:0 (2:1)

Сан-Хулія (Андорра) - Чорно Море (Софія, Болгарія) 0:5 (0:4)

Ювенес-Догана (Сан-Маріно) - Хапоель (Тель-Авів, Ізраїль) 0:2 (0:3) 

Беллінцона (Лугано, Швейцарія) - Арарат (Єреван, Вірменія) 3:1 (1:0)

АПОЕЛ (Нікосія, Кіпр) - Пелістер (Скоп`є, Македонія) 1:0 (0:0)

Влазнія (Шкодер, Албанія) - Копер (Нова-Гориця, Словенія) 0:0 (2:1)

Гревенмахер (Люксембург) - Хафнарфьордур (Ісландія) 1:5 (2:3)

Дебрецен (Угорщина) - Шахтар (Караганда, Казахстан) 1:0 (1:1)

Копенгаген (Данія) - Кліфтонвілл (Белфаст, Півн.Ірландія) 7:0 (4:0)

Манчестер Сіті (Англія) - Стреймюр (Торсхавн, Фарери) 2:0 (2:0)

Партизани (Тирана, Албанія) - Широкі Брієг (БіГ) 1:3 (0:0)

Славен (Копривниця, Хорватія) - Марсакслокк (Мальта) 4:0 (4:0)

Сент-Патрікс (Дублін, Ірландія) - Олімп (Рига, Латвія) 2:0 (1:0)

Жиліна (Словаччина) - МТЗ-РІПО (Мінськ, Білорусь) 1:0 (2:2)

Бананц (Абовян, Азербайджан) - Зальцбург (Австрія) 0:3 (0:7)

Гомель (Білорусь) - Легія (Варшава, Польща) 1:4 (0:0)

Калмар (Швеція) - Расінг Юніон (Люксембург) 7:1 (3:0)

Мідт`юлланд (Хернінг, Данія) - Бангор Сіті (Рексхем, Уельс) 4:0 (6:1)

Ністру Атакі (Кишинів, Молдова) - Герта (Берлін, ФРН) 0:0 (1:8)

Олімпік Баку (Азербайджан) - Войводіна (Нові Сад, Сербія) 1:1 (0:1)

Хака (Валкеакоскі, Фінляндія) - Корк Сіті (Ірландія) 4:0 (2:2)

ТНС (Ньютаун, Шотландія) - Судува (Маріямполе, Литва) 0:1 (0:1) 

Флора (Таллін, Естонія) - Юргорден (Солна, Швеція) 2:2 (0:0)

Б-36 (Торсхавн, Фарери) - Брондбю (Данія) 0:2 (0:1)

Акранес (Ісландія) - Хонка (Вантаа, Фінляндія) 2:1 (0:3)

Вікінг (Ставангер, Норвегія) - Вітру (Вільнюс, Литва) 2:0 (0:1)

Металург (Лієпая, Латвія)  - Гленторан (Белфаст, Півн.Ірландія) 2:0 (1:1)

ВІТ-Джорджія (Тбілісі, Грузія) - Спартак Трнава (Словаччина) 1:0 (2:2)

Могрен (Никшич, Чорногорія) - Хапоель (Кірьят-Шмона, Ізраїль)  0:3 (1:1)

Зестапоні (Грузія) - ЕТО (Дьор, Угорщина) 1:2 (1:1)

Мілано (Куманово, Македонія) - Омонія (Нікосія, Кіпр) 1:2 (0:2)

Борац (Бєлград, Сербія) - Дачія (Кишинів, Молдова) 3:1 (1:1)

Норселланн (Фарум, Данія) - ТВМК (Таллін, Естонія) 5:0 (3:0)

У першому кваліфікаційному раунді грали 1) володарі кубків країн, що займають 21-53 місця в таблиці коефіцієнтів УЄФА; 2) "срібні" команди з країн, що займають 19-37, 39-50 і 53 місця в таблиці коефіцієнтів УЕФА; 3) "бронзові" команди з країн, що займають 16-21 місця в таблиці коефіцієнтів УЕФА; 4) три кращі команди рейтингу фейр-плей УЄФА (Манчестер Сіті, Герта і Норселланн).

Матчі другого раунду відбудуться 14 серпня (матчі у відповідь - 28-го).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter