Reuters

У Львові завершився матч 4-го туру Ліги чемпіонів УЄФА, в якому донецький "Шахтар" приймав шведський "Мальме" і розтрощив суперника з рахунком 4:0.

Гірники мали повну перевагу впродовж усієї гри, але в першому таймі зуміли забити лише одного разу. Більш того, суперник також мав моменти для взяття воріт. А вже після перерви "Шахтар" на початку тайму забив двічі, знявши всі питання про переможця матчу.

УНІАН провів онлайн-трансляцію гри, за якою можна простежити за ходом подій.

У парраллельному матчі Групи А в Мадриді іспанський "Реал" виграв у французького ПСЖ з рахунком 1:0.

Таким чином, в турнірній таблиці у "Реала" 10 очок, ПСЖ - 7, "Шахтаря" і "Мальме" - по 3. Гірники випереджають шведський клуб за всіма показниками, а от для того, щоб зайняти 2-е місце і пройти в плей-офф Ліги чемпіонів, команді необхідно перемагати в останніх двох турах і "Реал", і ПСЖ, і сподіватися на те, що ПСЖ не виграє у "Мальме".