Ольга Абрамова (в центре) выиграла 2 золотые медали чемпионата мира / biathlonworld.com

На літньому чемпіонаті світу з біатлону, що завершився в румунському Чейле-Градістей, в останній день проходили гонки переслідування у дорослих та юніорів, де збірна України завоювала 2 золоті, 1 срібну та 2 бронзові нагороди, повідомляє прес-служба Федерації біатлону України.

У жіночій гонці чемпіонкою світу стала Ольга Абрамова, якої не завадили навіть 5 промахів на вогневому рубежі - 3+0+0+2, 30 хвилин 44.6 секунди. 2-е місце на рахунку Моніка Хойніш з Польщі- +52.7 (1+2+2+2), 3-е - у ще однієї українки Юлії Джими - +1:09.7 (0+1+0+1).

У чоловічій гонці срібним призером став Артем Прима- +28.6 (2+2+0+0). Його випередив трохи менше ніж на півхвилини Мартін Отченаш зі Словаччини- 35:30.7 (0+0+3+1), 3-е місце на рахунку ще одного представника Словаччини Матея Казара- +42.0 (1+2+2+0).

Нарешті, в турнірі юніорок перемогу в гонці переслідування здобула Анастасія Меркушина- 31:14.4 (1+1+0+2). Вона випередила Христину Резцову з Росії- +36,9 (0+2+0+0) і ще одну українку Юлію Журавок- +1:28.0 (0+1+1+2).

Таким чином, збірна України виграла медальний залік змагань.